CDRH8D48/ANP121MC datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CDRH8D48/ANP121MC
  • Описание
    Sumida Corporation CDRH8D48/ANP121MC Mfr Package Description: LEAD FREE Lead Free: Yes EU RoHS Compliant: Yes Shielded: Yes DC Resistance: 0.4380 ohm Surface Mount: Yes Terminal Shape: WRAPAROUND Terminal Finish: NOT SPECIFIED Terminal Placement: DUAL IN-LINE Manufacturer Series: CDRH8D48/A Number of Functions: 1 Number of Terminals: 4 Inductor Application: POWER INDUCTOR Shape/Size Description: RECTANGULAR PACKAGE Operating Temperature-Max: 125 Cel Tolerance: 20 % Inductor Type: GENERAL PURPOSE INDUCTOR Test Frequency (at L-nom): 0.1000 MHz Rated Current-Max: 0.6300 A Inductance-Nom (L): 120 uH